genesis holm 300 rgb 7
genesis holm 300 rgb 7

Firma Genesis wprowadziła do sprzedaży biurko Genesis Holm 300 RGB. Producent połączył ładny wygląd i przemyślane rozwiązania, co powinno zapewnić duży komfort w pracy. Blat ma wymiary 120 x 60 cm i wykonany został z płyty MDF z karbonową okleiną. Pomyślano także o zintegrowanym hubie USB 3.0 (3 sztuki), wpuście na przewody, a także szeregu uchwytów i półeczek. Producent przewidział stojak na pady do gier oraz uchwyty na kubek i słuchawki.

Nie zabrakło również półki na przekąski lub dokumenty. W tylnej części blatu znajduje się miejsce na listwę zasilającą. Gracz ma do dyspozycji również zintegrowaną ładowarkę indukcyjną dla urządzeń mobilnych. Dodatkowa półka pod monitor pozwala zachować prawidłową postawę i zyskać dodatkową przestrzeń roboczą na blacie.

 

Biuro Genesi Holm 300 RGB wyposażono w solidny, metalowy stelaż. Ma to umożliwić stabilne utrzymywanie wszystkich urządzeń, znajdujących się na dużym blacie. Na pokładzie nie zabrakło podświetlenia RGB LED zamontowanego pod biurkiem. Ma ono wyróżnić stanowisko do grania i stworzyć unikalny klimat. Użytkownik może wybrać jeden z wielu dostępnych trybów pracy i efektów świetlnych, korzystając z dołączonego pilota.

Biurko dla gracza Genesis Holm 300 RGB jest już dostępne w sprzedaży w cenie 799 zł.

Genesis Holm 300 RGB - biurko dla gracza z podświetleniem RGB 1

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDreamHack Open Atlanta 2019: Virtus.pro i Illuminar Gaming poznali rywali
Następny artykułGainward GeForce GTX 1660 SUPER Pegasus – karta graficzna
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj