Gen.G Esports przedstawia swój nowy skład!

0
63
Fot. Gen.G Esports / Liquipedia

Turnieje, ligi, wszystko w tym roku się zakończyło, ale z pewnością nie zakończyły się zmiany w organizacjach, składach i drużynach. A potwierdzeniem tychże zmian może być informacja, którą podała organizacja Gen.G Esports, tworząc nowy skład w Counter-Strike: Global Offensive.

Gen.G Esports to południowo-koreańsko-amerykańska organizacja, w której znaleźli się zawodnicy reprezentujący jeszcze jakiś czas temu potężne drużyny, jak chociażby amerykańską formację Cloud9, z której jest Timothy “Autimatic” Ta, NRG Esports – Damian “Daps” Steele, czy chociażby Hansel “BnTeT” Ferdinand, tak więc z pewnością są to doświadczeni zawodnicy. Oczywiście jest jeszcze Kenneth “Koosta” Suen, grający m.in dla Ghost Gaming, a następnie przeszedł do Cloud9, by ostatecznie znaleźć się w zespole Gen.G Esports. Oprócz tej czwórki zawodnicy, jest jeszcze były reprezentant amerykańskiego Team Envyus, Sam “S0m” Oh.

Jeśli chodzi o samego gracza, który reprezentował amerykański zespół i po składzie, w którym grał, miał w swoim zespole doświadczonych zawodników, ale teraz rozpoczyna grę w zupełnie innej drużynie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments