Geeek A31

Do sprzedaży trafiła obudowa Geeek A31. Składa się ona praktycznie w całości z pleksi oraz po części z aluminium. Jej wymiary wynoszą 125 x 250 x 215 mm, co pozwala na składanie komputerów w rozmiarach mini-ITX. Jest to mniejsza wersja modeli Geeek A30, który przestał już produkowany, a wersja V2 ma wyjść w kwietniu 2020 roku.

Panele obudowy zrobione są z pleksi i występują w kolorach białym lśniącym lub czarnym matowym. Na stronie producenta mamy dostępne jedynie zdjęcia w tym pierwszym wariancie.

Jeżeli chodzi o podzespoły, to w środku zamontujemy:

  • płyty główne w formacie mini-ITX
  • karty graficzne o maksymalnej długości 200 mm i wysokości 135 mm
  • chłodzenia powietrzne procesora do maksymalnej wysokości 50 mm
  • kilka dysków SSD/HDD o rozmiarze 2.5 cala
  • zasilacz typu Flex ATX o wymiarach 81.5 (W) x 40.5 (H) x 150 mm (D)
  • dwa wentylatory na górze o wymiarach 92 x 15 mm

Obudowa Geeek A31 może mieć dołączony dodatkowy raiser PCI-Express dla kart graficznych. Trzeba wtedy dopłacić 20 dolarów. Warto jednakże zainwestować w tego typu dodatek, jeżeli planujemy zamontować bardzo wydajną kartę graficzną. Ewentualnie zainteresować się propozycją firmy ASUS – ROG Strix Riser Cable.

Cena nowej obudowy wynosi 45 dolarów w wersji podstawowej.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOgeeekstore.com
Poprzedni artykułx-kom AGO zainteresowane Oskarem “Oskarishem” Stenborowskim?
Następny artykułDamian “DD Esport” Dąbrowski: “Wszystkie formacje są na tym samym poziomie”
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj