Garmin Forerunner 15 – kontroluj swój trening

0

Garmin zaprezentował Forerunner 15 – zegarek biegowy z GPS i funkcją monitorowania codziennej aktywności, niezależnie od poziomu zaawansowania użytkownika. Urządzenie śledzi najważniejsze statystyki biegu, takie jak dystans, tempo, kalorie, osobiste rekordy i tętno. Czas działania akumulatora wynosi maksymalnie 8 godzin z funkcją GPS lub 5 tygodni w trybie zegarka/śledzenia aktywności.

Garmin Forerunner 15 - kolory

Zegarek obsługiwany jest za pomocą czterech przycisków. Możemy kontrolować w pełni wyświetlane dane na ekranie. Obudowa klasy 5 ATM czyni urządzenie odpornym na deszcz, pot i pozwala korzystać z Forerunnera 15 podczas pływania.

Garmin dodał funkcję wysyłania danych na społecznościową platformę Garmin Connect, która umożliwia analizowanie postępów, ustawianie i monitorowanie celów oraz dzielenie się swoimi aktywnościami z innymi użytkownikami lub udostępnianie informacji w serwisach społecznościowych. Można obejrzeć swoje biegi na mapie, otrzymać szczegółowe informacje na temat każdego kilometra, lub uzyskać dzienne podsumowanie aktywności. Społeczność Garmin Connect dostarcza dodatkowej motywacji, oferując wyzwania online i wirtualne odznaki za osiągnięcia.

Forerunner 15 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 169.99$ i 199.99$ (wersja z czujnikiem tętna). Zegarek dostępny jest w dwóch rozmiarach i kilku wersjach kolorystycznych: duży (wymiary wyświetlacza – 2,1 x 2,0 cm) w kolorach czarno/zielony, turkusowo/biały, fioletowo/biały; mały (wymiary wyświetlacza 2,5 x 2,4 cm) w kolorach czarno/niebieski, czerwono/czarny.