GAMDIAS zaprezentował nowe produkty gamingowe na CES 2018

0

GAMDIAS zaprezentował nową linię komponentów komputerowych podczas targów CES 2018. Nowe produkty mają się pojawić już w marcu 2018 roku. Na początek pokazano wentylator RGB – AEOLUS P1. Został on wyposażony w 18 diod LED, które można ręcznie regulować za pomocą AEOLUS Box. Można również sterować prędkością obrotową oraz kierunkiem efektów świetlnych.

Wspomniany wcześniej AEOLUS Box to specjalny kontroler, który posiada osiem portów do podłączenia wentylatorów. Pozwoli to na tworzenie całkowicie niezależnych efektów świetlnych lub zarządzanie jedną grupą.

Producent wspomina o zastosowaniu smaru klasy lotniczej w łożysku. Ma to pozwolić na uniknięcie zużycia, tarcia, korozji czy gromadzeniem się osadów węglowych.

GAMDIAS zaprezentował nowe produkty gamingowe na CES 2018 1

GAMDIAS planuje również wprowadzić bezprzewodową myszkę gamingową Hades M1. Niestety, ale obecnie nie ma jej w ofercie na stronie i nie znamy dokładnych parametrów.

GAMDIAS zaprezentował nowe produkty gamingowe na CES 2018 2

Na koniec warto wspomnieć także o planowanym pojawieniu się nowego fotelu dla graczy oraz kilku innych akcesoriów gamingowych.