GAMDIAS Achilles – gamingowe fotele z podświetleniem RGB

0

GAMDIAS wprowadzi do sprzedaży gamingowe fotele Achilles. Kształt foteli został zainspirowany wyścigowymi samochodami. Krzesła zostały obite wysokiej jakości materiałem PVC, przypominającym naturalną skórę. Szkielet siedziska wykonano ze stali, a oparcia zostały wypełnione gęstą gąbką. Producent umożliwił regulacje podłokietników oraz oparcia do 150 stopni.

Na rynku pojawią się trzy różne serie Achilles w kilku rozmiarach do wyboru: P1, M1, i E1. W zależności od rozmiaru maksymalne obciążenie wynosi od 102 do nawet 200 kg. Krzesła są dostępne kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, żółtym i biały.

W oparcia foteli wbudowano stylowe podświetlenie RGB, które można w pełni konfigurować. racze mogą wybrać jeden z dziesięciu efektów świetlnych oraz zdecydować o jego kolorze za pomocą aplikacji GAMDIAS Hera. Wystarczy podłączyć krzesło do komputera poprzez wbudowany port USB. Po odłączeniu podświetlenie można zasilić np. dowolnym powerbankiem.

Najbogatsze wyposażenie posiadają modele P1, w których znajdziemy specjalny system regulacji podłokietników w czterech wymiarach, pozwalających idealnie dopasować położenie. Dla większego komfortu, model rozbudowano o wysuwany podnóżek. W modelach z serii M1 zastosowano trójwymiarową regulację podłokietników, a użytkownicy modelu E1 sami zdecydują o ich wysokości. Do każdego zestawu dołączono komplet poduszek pod głowę i część lędźwiową pleców.

Wszystkie modele GAMDIAS Achilles trafią do sprzedaży do końca października w cenie od:

  • P1L: 459 USD
  • P1S: 419 USD
  • M1L: 379 USD
  • M1S: 339 USD
  • E1L: 249 USD