Fury Avenger S i Avenger M – nowe fotele gamingowe dla graczy

0

Fury wprowadziło do sprzedaży dwa nowe fotele gamingowe – Avenger S i Avenger M. Ich nazwy są związane ze słynnym bombowcem torpedowym TBF Grumman Avenger. Obydwa fotele wykonana z dobrej jakości materiałów. Każdy z nich jest w stanie znieść nacisk 150 kg i mają starannie wykonane obszycie materiałów. Wyposażono je w nylonowe kółka, które rysują podłogi.

Fury Avenger M ma opcję regulacji wysokości siedziska w zakresie 10 cm. W oparciu i podłokietnikach zastosowano piankę oraz skórę ekologiczną. Ma to gwarantować wysoki komfort przy bardzo długiej rozgrywce. Cała konstrukcja porusza się na nylonowych kółkach. Dostępne kolory to czarny, szary i błękitny.

Fury Avenger S to model nieco mniejszy, przeznaczony dla użytkowników o wzroście poniżej 170 cm. Podłokietniki fotela oraz oparcie zostały pokryte grubą warstwą pianki oraz obszyte ekoskórą. Cała konstrukcja porusza się na nylonowych kółkach, które umożliwiają sprawne przesuwanie fotela nie narażając podłoża na ścieranie. Dostępne kolory to czarny, szary i błękitny.

Producent wycenił fotele Avenger S i M kolejno na 399 i 449 zł.