Fractal Design wprowadziło do swojej oferty obudowę Define Nano S. Konstrukcja została zoptymalizowana dla formatu mini-ITX, posiada wymiary 203 x 344 x 412 mm oraz waży 4.6 kg. Dużą zaletą obudowy jest możliwość montażu karty graficznej do maksymalnej długości 315 mm oraz chłodzenia do procesora o maksymalnej wysokości 162 mm. Producent pozwala także na montaż standardowych zasilaczy o długości do 160 mm.

Obudowa Define Nano S jest dostępna w dwóch wersjach – pełnym panelem bocznym i z oknem. Do tego posiada miejsce na cztery nośniki na dane: dwa HDD 3.5 cala oraz dwa dyski SSD 2.5 cala. Użytkownik może zamontować także do sześciu wentylatorów, a w standardzie otrzymujemy dwa – z przodu GP14 140 mm i z tyłu GP12 120 mm.

Producent zamontował również filtry przeciwkurzowe na dolnym i przednim panelu, a także przygotował miejsce na system prowadzenia kabli.

Na przednim panelu znajdziemy dwa porty USB 3.0, wyjście/wejście dźwięku, przyciski Włączenia i Resetu, a także diodę pokazującą aktywność dysku twardego.

Sugerowana przez producenta cena na rynek europejski to 69,99 euro za wersję Define Nano S i 74,99 euro za model Define Nano S Window.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments