Zespół Playground Games udostępnił grę Forza Horizon 3 na komputery PC i konsolę XBox One. Nowy tytuł pojawił się niecałe dwa lata po poprzedniej wersji. Przygotowano aż 350 idealnie odzworowanych samochodów. Każde auto można dokładniej obejrzeć we własnym garażu, obrócić dookoła, zajrzeć do silnika czy bagażnika. Każdy model można modernizować naklejkami, malowaniami, felgami, zderzakami, oponami i wieloma innymi akcesoriami.

Dla osób bardziej zaawansowanych przygotowano rozbudowane narzędzia w postaci ciśnienia w oponach, twardości amortyzatorów czy regulacji skrzyni biegów. Wprowadzano system zniszczeń, który można włączać lub wyłączać. Dodano również dwa tryby: uszkodzenia kosmetyczne lub symulacja.

Forza Horizon 3

W Forza Horizon 3 ścigamy się głównie na otwartych terenach. Tym razem seria przenosi nas na wschodnie wybrzeża Australii. Walczymy z innymi kierowcami o miano najszybszego. Pojawiły się warunki atmosferyczne, które wymuszają na graczach dopasowanie się do tego.

Forza Horizon 3

Nowa część pozwala pozwala graczom wystartować w Horizon Festival. Dzięki zwycięstwom zdobywamy nowych sponsorów, kibiców i gotówkę. Po przekroczeniu pewnego pułapu będziemy mogli rozbudować miasteczko, które jest centrum festiwalu.

Forza Horizon 3

Ciekawą nowością, wprowadzoną w grze jest możliwość zostania organizatorem imprezy. To od nas będzie zależał przebieg kolejnych wyścigów, zasad i tras.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments