Fnatic podejmie mouse, a FaZe zagra z Heretics. Zapowiedź 3 dnia cs_summit 6 Europe.

0
43
jw
jw

Przed nami trzeci dzień zmagań rozgrywek cs_summit 6. Dzisiaj, tak jak zwykle, czekają nas aż cztery spotkania w europejskiej części zawodów. Będziemy mieli okazję obejrzeć świetne mecze, między innymi rewanż za finał ESL Pro League Season 11 Europe.

Fnatic – mousesports (15:00)

Dzisiejszą rywalizację rozpoczniemy od – prawdopodobnie – najciekawszego spotkania. Będzie to rewanż za finał ostatniej edycji europejskiego ESL Pro League, czyli mecz pomiędzy Fnatic a mousesports. Od tego czasu wiele się zmieniło i dyspozycja obu ekip może być naprawdę różna. Tak naprawdę żaden z zespołów nie imponuje ostatnio formą, odpadając z wszystkich rozgrywek przedwcześnie. Miejmy jednak nadzieję, że zespoły dostarczą nam rozrywkę w postaci wyrównanej i emocjonującej konfrontacji.

FATE – Movistar Riders (15:00)

Drugą rywalizacją, którą będziemy mogli oglądać, będzie mecz FATE z Movistar Riders. Na papierze, wyżej w rankingu są Hiszpanie i to oni powinni być faworytem tej konfrontacji. W rzeczywistości jednak ekipa Alejandro “alex’a” Masaneta nie może zaliczyć ostatniego okresu do udanych, za to ich rywale już tak. Bułgarzy radzą sobie naprawdę dobrze w 34 sezonie ESEA MDL oraz zaszli do finału rozgrywek CyberBet Summer Cup 2020. 

x6tence – ENCE (18:00)

Trzecim spotkaniem będzie rywalizacja ENCE z x6tence. Ta druga ekipa, może nie być powszechnie znana, ale jest to dawny skład Copenhagen Flames. Zdecydowanym faworytem w tej konfrontacji powinni być Finowie, którzy w nowym składzie prezentują się coraz lepiej. Ich przeciwnicy za to nie polepszyli się znacząco w ostatnim czasie. 

FaZe – Heretics (18:00)

Ostatni mecz tego dnia, czyli FaZe, które podejmuje Heretics. Z jednej strony mamy świetną międzynarodową ekipę, będącą w światowym TOPie, z drugiej za to prawdziwą rewelację ostatnich tygodni. Mecz może być naprawdę ciekawy, ponieważ teoretycznie większe szansę na zwycięstwo ma ekipa Nikoli “NiKo” Kovača, jednak w praktyce może być zupełnie inaczej. Francuzi pokazywali już wiele razy, że potrafią postawić się super drużynom. Co więcej zajmują obecnie, w pełni zasłużone, 22 miejsce rankingu HLTV. 

Wszystkie spotkania rozgrywek możemy oglądać na kanałach BeyondTheSummit za pośrednictwem platformy twitch.tv 

Zapraszam także do tekstu podsumowującego wczorajszy dzień turnieju.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułFaZe Clan przegrywa, pewne zwycięstwo OG. Podsumowanie kolejnego dnia cs_summit 6 w regionie europejskim
Następny artykułEl Hijo – studio Honig Studios udostępniło kolejny zwiastun rozgrywki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj