Fnatic nie zagra na StarLadder Berlin Major 2019!

0

Sensacja podczas europejskiego Minora. Szwedzka drużyna Fnatic po przegranym meczu z serbską formacją CR4ZY wynikiem 2:0 nie zagra na Majorze w Berlinie!

Czy ktokolwiek z Was spodziewałby się, że Fnatic mogłoby nie zagrać na Majorze? Zespół, który od dawna brał udział w tak dużych turniejach na świecie. Po przegranej z serbskim zespołem CR4ZY, Szwedzi będą oglądać Majora, ale nie zagrają na nim.

Fnatic grało na turniejach rangi Major od 2014, jeśli chodzi o wyniki szwedzkiej drużyny, były różne, ale podopiecznych Jimmy’ego „Jumpy” Berndtssona nie będzie w stolicy Niemiec podczas tegorocznego, drugiego turnieju rangi Major.

Dobry występ na europejskim Minorze

Po wynikach na europejskim Minorze, wydawało się, że Szwedzi awansują do turnieju głównego StarLadder Berlin Major 2019. Najpierw pokonali Ancient w meczu „derbowym” Szwecji, później duńskie North wynikiem 2:0. Jeśli chodzi o dalszą grę w Minorze, drużyna Richarda „Xizt’a” Landstroma przegrała dwa mecze, najpierw z Mousesports a w drugim meczu z CR4ZY.

Pisałem o wyrównanej scenie światowego Counter-Strike’a, zapraszam do przeczytania i tekst jest potwierdzeniem tego, że każdy z każdym może wygrać, co również zrobili podczas Esports Championship Series Season 7 zawodnicy brazylijskiej formacji FURIA Esports, pokonując dwa razy drużynę Astralis.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments