W dniach 27-28 maja odbędą się finały międzynarodowego turnieju GEFORCE CUP 2017. Organizatorem jest firma NVIDIA, która zaprasza serdecznie wszystkich fanów gier komputerowych do kibicowania swoim faworytom. Najlepsze drużyny w grze Counter-Strike: Global Offensive powalczą o nagrody pieniężne w wysokości 30 000 dolarów. Wstęp na imprezę jest darmowy.

Całe wydarzenie będzie miało miejsce we wrocławskiej Hali Stulecia podczas wydarzenia ESPORT NOW 2017 na największej, dedykowanej turniejowi scenie. Na graczy będą czekały m.in. specjalnie przygotowane pomieszczenia, w których będą mogli trenować przed rozgrywkami oraz pokój VIP, aby zrelaksować się po wyczerpujących meczach.

GeForce CUP 2017

Turniej wspierają AORUS, marka premium produktów dla graczy od firmy GIGABYTE, oraz Acer ze swoją gamingową linią Predator – laptopów, komputerów i monitorów. „Cieszymy się, że nasze urządzenia będą ponownie obecne na jednym z najważniejszych turniejów na Polskiej scenie e-sportowej” powiedział Tomasz Szymański, Marketing Manager firmy Acer.

GeForce CUP 2017

Szczególny doping przyda się Polakom. Team Kinguin (wtedy grający pod szyldem Dobry&Gaming) to zwycięzcy ubiegłorocznej edycji turnieju GEFORCE CUP. W tym roku czeka ich dużo trudniejsze zadanie, ponieważ poziom rozgrywek stoi na dużo większym poziomie, a w eliminacjach turnieju poległo wiele uznanych ekip. Na GEFORCE CUP wystąpi jeszcze jeden Polak, a mianowicie Paweł „innocent” Mocek, który gra w drużynie PENTA Sports.

GeForce CUP 2017