FaZe Clan zainteresowane jest brytyjskim zawodnikiem Teamu Vitality

0
Fot. facebook.com/teamvitality
Jeden z francuskich dziennikarzy portalu 1pv podał ciekawą informacje. Według Guillaume’a „neLa” Canelo, w FaZe Clan mogą być zmiany składu, bowiem amerykańska organizacja zainteresowana jest pozyskaniem brytyjskiego zawodnika, który obecnie znajduje się na ławce rezerwowych we francuskim zespole Team Vitality – Alex „ALEX” McMeekin. 

Od marca 2020, Brytyjczyk jest na ławce rezerwowych we francuskiej organizacji Team Vitality. Sam zawodnik poprosił o to, jednak wszystko może się zmienić. Według francuskiego dziennikarza, Guillaume’a „neLa” Canelo, FaZe Clan jest zainteresowane Brytyjczykiem, ale kwota za Alexa jest…dość wysoka, bo 600.000 dolarów. Czy w historii Counter-Strike’a był transfer, który kosztował więcej? Kiedy bośniacki zawodnik, Nikola „NiKo” Kovač przechodził z mousesports do FaZe Clanu, jego transfer wynosił 500.000 dolarów.

Oprócz FaZe Clan, brytyjskim zawodnikiem zainteresowani byli: Cloud9, Gen.G, FunPlus Phoenix, a także c0ntact Gaming.

Alex „ALEX” McMeekin jest we francuskiej organizacji od grudnia 2018 roku, a razem ze drużyną sięgnął po zwycięstwo na EPICENTER 2019, Esports Championship Series Season 7, a także w ramach turnieju cs_summit 4.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments