FaZe Clan z Team Spirit o pierwsze miejsce w grupie, Fnatic z GODSENT o pierwsze punkty na DreamHack Masters Spring

0
59
helena kristiansson epl occitanie scaled
helena kristiansson epl occitanie scaled

Po wczorajszych meczach grupy C na DreamHack Masters Spring 2020, możemy być pewni, że dzisiejszy dzień będzie jeszcze ciekawszy. Do gry po pierwsze punkty wchodzą Szwedzi reprezentujący Fnatic, a także europejski skład GODSENT. Wczoraj jedni i drudzy przegrali swoje mecze, a jeśli dzisiaj przegrają kolejne mecze, ich sytuacja w grupie nie będzie tak dobra.

Udany debiut nowego zawodnika FaZe Clan

We wczorajszym meczu, w którym FaZe Clan podejmował GODSENT były dwa debiuty zawodników z przeciwnych zespołów. W zespole amerykańskiej organizacji był to 16-letni, litewski gracz, Aurimas “Bymas” Papiras, który już na pierwszej mapie (de_Nuke) miał kilka ciekawych akcji, po których można było powiedzieć: “wow, to wyglądało nieźle”. Nikola “NiKo” Kovač i jego zespół pokonał GODSENT 2:1. 

Fnatic, Fnatic, co jest?

Wiadomo, każda drużyna może mieć słabszy dzień, słabszą dyspozycję, mimo tego, że jest zdecydowanym faworytem i chociaż z początku wydawało się, że faktycznie formacja ze Skandynawii pokona swoich, rosyjskich przeciwników, tak się nie stało i to była ogromna niespodzianka w tej grupie. W dzisiejszym meczu Jesper “JW” Wecksell i jego koledzy podejmą GODSENT. Wydaje się, że faworytem są Szwedzi, jednak z drugiej strony GODSENT również zaprezentowało dobrą grę przeciwko FaZe Clan.

Dobra forma Team Spirit

Leonid “chopper” Vishnyakov i jego koledzy, we wczorajszym meczu przeciwko Fnatic zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Czy ktoś by pomyślał, że rosyjsko-ukraińska formacja może pokonać drużynę, która zwyciężyła 11. sezon ESL Pro League – Fnatic, 2:0? No właśnie, chyba nikt. Jednak jak pokazali gracze Team Spirit, że można. 

Podopieczni Nikolaya “Certusa” Poluynova podejmą dzisiaj FaZe Clan, ale choćby chcieli, nie będą faworytem tego meczu. 

Nieudany debiut Asgera “Farliga” Jensena w GODSENT

Dla Asgera “Farliga” Jensena debiut w nowej organizacji z pewnością nie był udany. Duński zawodnik i jego koledzy musieli uznać wyższość FaZe Clan, natomiast dzisiaj Asger Jensen i jego zespół może poprawić swój wynik w meczu przeciwko Fnatic.

 

14:00 – FaZe Clan vs. Team Spirit
17:30 – Fnatic vs. GODSENT

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułOmen 27i, czyli 27-calowy monitor do gier z obsługą NVIDIA G-Sync
Następny artykułXPG nawiązuje współpracę z organizacją Invicta Gaming
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj