Trust Gaming wspólnie z Ubisoftem przygotowali zestawy dla graczy, którzy wyczekują premiery gry Far Cry 5. W każdym z nich znajduje się najnowszy sprzęt Trust Gaming oraz kod do gry. Premiera piątej części została zaplanowana na 27 marca 2018 roku. Gracze zmierzą się z sektą Josepha Seeda, który terroryzuje mieszkańców spokojnego niegdyś hrabstwa Hope Country w stanie Montana. Głównym zadaniem okaże się poprowadzenie ruchu oporu przeciwko kultowi i uwolnienie mieszkańców od brutalnych oprawców.

Far Cry 5, Trust Gaming Bundle, Ubisoft

By w pełni cieszyć się grą, producenci przygotowali pięć różnych zestawów sprzętu Trust Gaming. Żeby je otrzymać nie trzeba czekać na premierę Far Cry 5. Każdy może wybrać sprzęt, który najlepiej spełni jego oczekiwania i zakupić go już teraz. Dołączony do zestawu klucz do gry umożliwi jej pobranie w momencie premiery.

Far Cry 5, Trust Gaming Bundle, Ubisoft

I zestaw

Wibrujące słuchawki Trust GXT 354 Creon, wyposażone w wirtualny system przestrzennego dźwięku 7.1 oraz w myszka Trust GXT 170 Heron z podświetleniem RGB. Dopełnieniem pakietu jest specjalna podkładka pod gryzonia z unikatową grafiką z Far Cry 5.

Far Cry 5, Trust Gaming Bundle, Ubisoft

II zestaw

Myszka Trust GXT 188 Laben, wieloplatformowe słuchawki Trust GXT 344 Creon oraz podkładka.

Far Cry 5, Trust Gaming Bundle, Ubisoft

III zestaw

Słuchawki Trust GXT 383 Dion, które charakteryzują się wibrującymi efektami przyjemnie potęgującymi bassy i wirtualnym systemem 7.1. Dion daje realne poczucie obecności w samym centrum rozgrywki i ułatwia zlokalizowanie wszystkich przeciwników.

Far Cry 5, Trust Gaming Bundle, Ubisoft

Bonus

Do foteli Trust GXT 705 Ryon i Trust GXT 707R Resto również zostanie dołączona darmowa kopia gry Far Cry 5. Krzesła te posiadają możliwość regulacji i dostosowania do każdego użytkownika.

Zestawy ze słuchawkami, myszką i podkładką są dostępne w sprzedaży w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 429 złotych. Słuchawkami Trust Dion wraz z voucherem można nabyć za 399 złotych. Fotele Trust Ryon i Trust Resto kosztują odpowiednio 649 i 899 złotych.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments