FACEIT Major London 2018 za nami – podsumowanie.

0
121

Astralis wygrywa FACEIT Major London 2018 i pozostaje na pierwszym miejscu w rankingu HLTV.

Emocje już opadły, Duńska formacja wygrywa cały turniej zgarniając 500.000$ i zapewnia sobie tytuł legendy na następny turniej.

Bardzo szybki finał czyli wygrana 2:0, co się stało z NaVi?

Każdy był przygotowany na najlepszy w historii pojedynek dwóch drużyn, z jednej strony NaVi z S1mple na czele, z drugiej bardzo mocne Astralis, niestety szybko się rozczarowaliśmy.

Pierwszą mapą był Nuke, NaVi po łatwiejszej stronie CT wygrywa pistoletówkę i dwie rundy po niej. Reszta mapy to totalny pogrom ze strony Astralis, świetne taktyki, granaty oraz znakomita kontrola mapy pozwala im wygrać 16:6.

Astralis 16:6 NaVi

Kolejna i ostatnia mapa, czyli Overpass był bardziej wyrównany. NaVi próbowało pokazać, że pierwsza mapa to nieporozumienie i szybko wrócą do gry, jednak Astralis szybko sprowadza ich na ziemie. Po połowie Duńczycy wychodzą na prowadzenie wynikiem 9:6, czyli już znacznie gorzej niż na pierwszej mapie, jednak wygrana runda pistoletowa była gwoździem do trumny dla graczy NaVi. Jako antyterroryści nie pokazali niczego nowego, co przełożyło się na końcowy wynik.

Astralis 16:9 NaVi

S1mple – spodziewaliśmy się po tobie więcej.

Aleksandr “s1mple” Kostyliev nie pokazał się z dobrej strony, na obydwu mapach zdobywa łącznie tylko 24 zabójstwa. Na zawodnika, który prezentował świetną formę, cały turniej to bardzo słaby wynik. Presja oraz stres, który wiąże się z wielkim finałem majora prawdopodobnie był główną przyczyną słabej gry.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAIDA64 5.98 z obsługą nowych procesorów, kart graficznych i akcesoriów
Następny artykułResident Evil 2 – kolejny krótki zwiastun o fabule w grze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj