FACEIT Major London 2018: Drugi tydzień, czyli kolejne pojedynki – podsumowanie.

0
170

Drugi tydzień FACEIT Major czas start! Pierwsze mecze za nami, kto wygrał, a kto nie?

Mousesports przegrywa z Ninjas in Pyjamas, co poszło nie tak?

Snax ze swoją drużyną nie popisali się. Początek mapy dobry, niestety tylko początek. Myszy dzięki wygranej rundzie pistoletowej przypisują sobie na konto pierwsze trzy rundy, niestety połowę i tak przegrali 6:9. Druga część mapy to walczenie o rundy, niestety NiP okazuje się mocniejsze, wygrywają 16:12.

Ninjas in Pyjamas 16:12 mousesports

Bardzo dobry mecz pomiędzy Natus Vincere, a Astralis, ale Duńczycy lepsi

Wydawało się, że Natus Vincere w zasadzie po powrocie do meczu zremisuje mecz i będzie dogrywka, Astralis okazało się być zdecydowanie lepszym zespołem i w rezultacie wygrali wynikiem 16:14.