Evo Spear Phantom Gaming Edition – niskoprofilowe pamięci RAM

0

ASRock i GeIL zaprezentowali nowe pamięci – Evo Spear Phantom Gaming Edition. Zostały one stworzone dla systemów small form factor, o czym świadczyć może ich niski profil. Dostępne będą moduły w następujących wersjach: DDR4-2400, DDR4-2666, DDR4-3000 and DDR4-3200. Jeżeli chodzi o pojemności to producenci przewidują warianty od 4 GB do nawet 64 GB. Opóźnienia mają być w granicach CL16 – CL19.

Evo Spear Phantom Gaming EditionNapięcia pamięci mają wynosić od 1.2 V do nawet 1.35 V. Dodatkowo producent wgrał dedykowane profile XMP 2.0. Zatem będzie można je bez problemów podkręcić jednym kliknięciem.

Niski profil pamięci powinien uszczęśliwić osoby, które mają niewiele miejsca w obudowie lub na płycie głównej. Za chłodzenie odpowiada aluminiowa ramka, z naklejką marki ASRock Phantom Gaming. Do tego dochodzi również logo GeIL.

Evo Spear Phantom Gaming Edition

Nie są znane póki co ceny i data wprowadzenia pamięci Evo Spear Phantom Gaming Edition na rynek. Jednakże wiele osób będzie się mogło nimi zainteresować ze względu na wygląd oraz rozmiary.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments