Strona głównaPcMod.plKonferencjeEuropean Masters 2018 - cykl turniejów League of Legends

European Masters 2018 – cykl turniejów League of Legends

ESL rozpoczęła cykl turniejów League of Legends o nazwie European Masters 2018. Są to rozgrywki przeznaczone dla najlepszych drużyn League of Legends, które nie występują w najwyższej klasie rozgrywkowej – LCS. Rywalizacja skierowana jest do półprofesjonalnych zawodników ze wszystkich zakątków Starego Kontynentu. Istotną rolę w odgrywać będzie również Polska.

European Masters 2018

Po pierwsze, rodzime drużyny będą mogły dostać się do międzynarodowych zmagań biorąc udział w ESL Mistrzostwach Polski. Po drugie, jak zostało już zapowiedziane, finały letnich rozgrywek European Masters zostaną rozegrane w Polsce, a za ich organizację odpowiadać będzie ESL Polska.

Burmistrz miasta Leicester, Peter Soulsby, który zlecił kosztującą 3,6 miliona funtów renowację Haymarket Theatre w Leicester, z radością przyjął wiadomość o tym, że właśnie w tym miejscu zostaną rozegrane finały European Masters.

Leicester jest utożsamiane z kreatywnością i innowacyjnością, dlatego cieszę się, że miasto staje się częścią tak szybko rosnącego rynku esportowego – przyznał Peter Soulsby. – Mam nadzieję, że fani, którzy tłumnie zgromadzą się w Haymarket Theatre, będą czerpać radość z rywalizacji. Już nie możemy się doczekać, aby powitać ich w Leicester!

W dniach 14-17 kwietnia odbyła się faza grupowa, a 19-22 kwietnia miały miejsce mecze fazy pucharowej. Finały rozegrane zostały 29-29 kwietnia w Haymarket Theatre w Leicester.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać