ESL Pro League Season 8: AGO Esports przegrywa w pierwszym meczu z Windigo Gaming

0

ESL Pro League Season 8 rozpoczęty, ale dla AGO Esports to rozpoczęcie nie było dobre. W pierwszym meczu, polski zespół przegrał z bułgarską formacją Windigo Gaming. Wydawało się, że w drugiej połowie Polacy powrócą do meczu, ale tak się nie stało.

AGO Esports w pierwszym meczu ósmego sezonu ESL Pro League podejmowało bułgarski zespół Windigo Gaming. Mapą meczu był Mirage, gdzie drużyna z Polski rozpoczęła spotkanie po stronie atakującej. Początek dla AGO bardzo dobry, wygrali rundę pistoletową ale szybko odpowiedział zespół z Bułgarii i mieliśmy remis. Później nie było tak dobrze, tym bardziej że Windigo zaczęło wygrywać swoje rundy i w pewnym momencie było aż 8:2 dla Bułgarów. Z rundy na rundę to drużyna grająca po stronie broniącej grała zdecydowanie lepiej, podwyższając swoje prowadzenie, 12:2.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2 dla bułgarskiej formacji.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrał zespół z Polski 13:3 a następnie podopieczni Mikołaja „Minir0xa” Michałkowa zaczęli powracać do meczu, wygrywając kolejne, cztery rundy i mieliśmy 13:7. W rezultacie, Windigo Gaming pokonuje AGO Esports wynikiem 16:7.

AGO Esports vs Windigo Gaming 7:16 – Mirage (2:13, 5:3)


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments