ESL Pro League Season 12 – internetowo z podziałem na regiony

0
Fot. ESL - Bart Oerbekke

Przed nami kolejny, dwunasty sezon ESL Pro League. Jeszcze w czerwcu wydawało się, że mecze w największej lidze Counter-Strike’a na świecie będą się odbywać na LAN-ie. Jednak nie. ESL Pro League Season 12 odbędzie się internetowo z podziałem na regiony. Nasz kraj w lidze reprezentować będzie x-kom AGO.

Jakiś czas temu myślano nad zorganizowaniem ligi na LAN-ie, ale była to tylko teoria, bowiem dzisiaj postanowiono, że nowy sezon drużyny rozegrają w Internecie. W zasadzie, nie powinno nas to dziwić. Obecna sytuacja na świecie nie pozwala na rozgrywanie turniejów LAN-owych. Tak jak w każdym turnieju internetowym, będziemy mieli aż pięć zwycięskich drużyn z każdego regionu na świecie: Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji oraz Oceanii.

ESL Pro League Season 12 – region Europy

AstralisFaZe ClanFnaticG2 Esports
ComplexityTeam VitalityGODSENTENCE
OG EsportsNatus VincereNinjas In PyjamasTeam Spirit
HeroicMousesportsBIG Clanx-kom AGO

 

ESL Pro League Season 12 – region Ameryki Północnej

FURIA Esports100ThievesEvil GeniusesTeam Liquid
Triumph

 

ESL Pro League Season 12 – region Ameryki Południowej

BOOM EsportsSharks EsportsIsurus

 

ESL Pro League Season 12 – region Azji

Beyond EsportsInvictus GamingTYLOOViCi Gaming

 

ESL Pro LEague Season 12 – region Oceanii

Chiefs Esports ClubORDERRenegadesAvant Gaming

 

Tak prezentują się wszystkie regiony oraz ich zespoły. Teoretycznie kolejny sezon ESL Pro League ma odbyć się w warunkach LAN-owych. Wszystko dzięki współpracy pomiędzy ESL oraz GamingMalta i to właśnie tam ma się odbyć turniej w 2021 roku.

“Porozumienie z GamingMalta pozwala nam zaoferować niesamowite możliwości całej esportowej społeczności na świecie. Malta to rozwijający się kraj, który (…) współpracował z nami już podczas fenomenalnego 11. sezonu największej profesjonalnej ligi CS:GO na świecie” – skomentował CEO w ESL, Ralf Reichert

Jednak to nie wszystko, bo kibice będą mogli na żywo oglądać mecze z udziałem swoich ulubionych drużyn, dzięki pakietom takim jak: przelot, zakwaterowanie i bilet wstępu na turniej. Ponadto, formacje będą mogły organizować bootcampy na miejscu, co bardzo jest bardzo pomocne dla wielu drużyn z różnych zakątków na świecie, które będą musiały być w Europie podczas trwania turniejów.

“Nasza współpraca to kamień milowy w esportowej podróży Malty. Organizowanie ESL Pro League czyni z Malty główny cel esportowej podróży. Naszym wspólnym celem jest dalszy rozwój struktur oraz wzmocnienie inicjatyw edukacyjnych w celu wspierania równomiernego rozwoju lokalnego esportowego ekosystemu – skomentował Chief Operations Officer w GamingMalta, Ivan Filletti.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments