ESL Pro European Championship: AGO Esports w wielkim finale wygranej z Epsilon!

0
90

AGO Esports pokonało wynikiem 2:0 drużynę Epsilon w meczu o finał ESL Pro European Championship.

Dogrywka udana dla AGO Esports

Pierwsza mapa w meczu pomiędzy AGO Esports a Epsilon był Mirage. Polacy rozpoczęli mecz po stronie broniącej i wygrali rundę pistoletową. Początek meczu był wyrównany, bo zarówno AGO jak i Epsilon zdobyli po rundzie, ale w pewnym momencie polska formacja wyszła na prowadzenie czterech rund, 5:1. Gra ze strony zespołu Fabiena „Kioshimy” Fieya zmieniła się na lepszą i powracali do tego spotkania, zdobywając trzy rundy z rzędu, 5:4. Coraz lepiej radzili sobie zawodnicy formacji Epsilon, którzy wyszli na prowadzenie w tym meczu, 6:7. Doskonale spisał się Dominik „Gruby” Świderski, który pokonał w pojedynkę czterech zawodników drużyny przeciwnej i to AGO wygrało rundę na 7:7.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla AGO Esports.

Druga runda pistoletowa została wygrana przez polską drużynę, ponownie dzięki Dominikowi „Grubemu” Świderskiemu, który wygrał rundę 1 na 2, 9:7. Wydawało się, że drużyna z Polski ma kontrolę meczu, ale to właśnie ich przeciwnicy wygrali trzy rundy z rzędu i był remis, 10:10. Zespół grający po stronie atakującej, wyszedł na prowadzenie 12:10. Epsilon miał spotkanie pod kontrolą, wygrywał rundy i miał 15 punkt na koncie. Wtedy, AGO Esports zaczęło powrót do meczu, teraz to oni wygrywali każdą rundę i to Polacy zremisowali w tym meczu 15:15.

Aby wyłonić zwycięzcę na pierwszej mapie, potrzebna była dogrywka, w której lepsi okazali się gracze AGO Esports i pokonali Epsilon wynikiem 19:17.

 

AGO Esports vs. Epsilon Esports 19:17 – Mirage

Szybka “przejażdżka” AGO Esports na mapie Train

Drugą mapą był Train, wybrany przez polską drużynę. Polacy rozpoczęli mecz po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową pokazali, że ta mapa należy do nich, bo rywale nie wiedzieli zupełnie jak zareagować na doskonałą grę polskiego zespołu. AGO po stronie broniącej wygrało 11 rund, przy tylko 3 drużyny Epsilon.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 dla podopiecznych Mikołaja „Minir0xa” Michałkowa.

Druga runda pistoletowa została wygrana przez formację z Polski, 12:4. Doskonała gra ze strony polskiego zespołu, który wiedział że mają całkowitą kontrolę nad meczem, 14:4.

W rezultacie, AGO Esports pokonało Epsilon Esports 16:4.

AGO Esports vs. Epsilon Esports 16:4 – Train

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułESL Pro European Championship: AGO Esports zagra z Epsilon o wielki finał
Następny artykułSquadron 42 – CitizenCon Trailer – nowy zwiastun kampanii Star Citizen
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj