ESL One: Cologne 2020 bez udziału publiczności.

2
95
esl one cologne
esl one cologne

Zbliżające się wydarzenie jakim jest ESL One: Cologne 2020 odbędzie się bez udziału publiczności. Oznacza to, że Katedra Counter-Strike’a niestety, ale będzie świeciła pustkami.

Rozporządzenie na temat imprez masowych, które od połowy kwietnia obowiązuje w Niemczech zostało przedłużone. Taka informacja jest równoznaczna z brakiem publiczności podczas ESL One: Cologne 2020, ale także podczas wszystkich wydarzeń odbywających się u naszych zachodnich sąsiadów do sierpnia 2020.

Od kilku lat, lipiec był miesiącem wielkiego święta CS’a, a jego stolicą stawała się właśnie Kolonia. O historii turniejów w Koloni, można przeczytać w tekście.
Niestety pandemia koronawirusa i zagrożenia z nią związane spowodowały, że nadchodząca edycja ESL One Cologne zostanie rozegrana bez udziału publiczności. Choć zawody, prawdopodobnie odbędą się rzeczywiście w niemieckim mieście, to poczynania graczy, będzie można śledzić tylko i wyłącznie podczas telewizyjnych oraz internetowych transmisji na żywo.
Turniej odbyć ma się w dniach od 21 do 30 sierpnia.

ESL poinformował o tym we wpisie na Twitterze.

Podobny los w Niemczech czeka m.in Gamescom 2020, które w obliczu najnowszych decyzji niemieckich władz, także musi zostać odwołane.

Oprócz tego Intel Extreme Masters Melbourne 2020 zostało odwołane, i przełożone na kolejny rok, a dokładnie 21-22 sierpnia 2021.

Przypomnijmy, że od marca wszystkie turnieje CSGO rozgrywane są całkowicie Online.

Kibice, którzy zakupili już bilety będą mogli prosić o zwrot kosztów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułIgnacio “meyern” Meyer prawdopodobnie opuści MIBR
Następny artykułx-kom AGO notuje słaby początek turnieju BLAST Rising.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj