EPICENTER 2019 i debiut nowego składu Virtus.pro

0
Fot. Beyond the Summit / Todd Guiterrez

EPICENTER 2019 rozpoczyna się już jutro. Jest to turniej, na którym zadebiutuje nowy skład organizacji Virtus.pro. Patrząc na historię turniejów w stolicy Rosji, można stwierdzić że wygrywali je zawodnicy, którzy obecnie reprezentują zupełnie inne drużyny.

EPICENTER 2019 potrwa od 17.12.2019 do 22.12.2019. Zagra na nim osiem zespołów, podzielonych na dwie grupy, w każdej cztery drużyny, a wśród nich nowy skład rosyjskiej organizacji Virtus.pro.

Podział na grupy EPICENTER 2019

Grupa AGrupa B
EHOMEEvil Geniuses
HeroicforZe
Natus VincereMousesports
Team VitalityVirtus.pro

 

Jednym z Faworytów do zwycięstwa całego turnieju jest zespół prowadzony przez Finna „Karrigana” Andersena – Mousesports, który wczoraj w zupełnie odmienionym składzie pokonał w wielkim finale G2 Esports. W meczu finałowym nie zagrał sam kapitan, ponieważ z powodów wizowych musiał wrócić z Los Angeles, ale pomimo tego, jego drużyna zagrała bardzo dobrze.

Z drugiej strony, równie dobrze radzi sobie amerykańska formacja Evil Geniuses, która na przełomie września i października wygrała trzy, duże turnieje. Teraz jednak widać, że zawodnicy nie mają tak dobrej formy, jak 2-3 miesiące temu. Od początku listopada do początku grudnia nie osiągnęli żadnych większych sukcesów, a zajmowane miejsca przez Tarika „Tarika” Celika i jego kolegów są dalekie od satysfakcjonujących.

Pora teraz na ukraińsko-rosyjską formację, Natus Vincere która po zmianach w składzie – nie gra. To na pewno nie jest ten zespół, który znamy z dobrych meczów, czy też turniejów.

W puli nagród jest 500.000 $, natomiast zwycięstwa otrzyma 250.000$.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments