EPICENTER 2018: FaZe Clan gra z Natus Vincere, Team Liquid podejmuje AVANGAR

W czwartkowe po południe będziemy mieli dwa ciekawe spotkania. M.in. Ladislav “Guardian” Kovacs zagra przeciwko swoim kolegom z Natus Vincere.

Na pewno te dwa spotkania będą interesuje, w szczególności, że w pierwszym z nich, FaZe Clan zagra z Natus Vincere. Zwycięzca tego spotkania jak i następnego, pomiędzy amerykańskim zespołem Team Liquid i kazachskim AVANGAR zapewni sobie udział w półfinale EPICENTER 2018.

Bardzo dobra gra Natus Vincere w swojej grupie – A

Ukraińska drużyna w swojej grupie radzi sobie naprawdę bardzo dobrze, zajmując obecnie pierwsze miejsce w tabeli. Drugie miejsce przypisane jest do drużyny prowadzonej przez Nikolę “NiKo” Kovaca.

Team Liquid liderem w grupie B

Podopieczni Wiltona “Zewsa” Prado w swojej grupie zajmują pierwsze miejsce i obecnie mają 3 punkty na swoim koncie, zaraz za nimi jest drużyna AVAGAR i ma tyle samo punktów, co amerykańska formacja – 3.

Zwycięstwo ENCE Esports podczas StarLaddera, ale w Rosji już nie zagrają

Dla zespołu Aleks’iego “Allu” Jalli’ego moskiewski turniej zakończył się z zerowym dorobkiem punktowym, co więcej, fiński zespół przegrał swoje dwa mecze takimi samymi wynikami w systemie BO3: 1:2, 1:2 – z FaZe Clan oraz z HellRaisers.