Enter The Gungeon udostępnione na komputery PC

0

Studio deweloperskie Dodge Roll oraz wydawca Devolver Digital ogłosili premierę gry Enter the Gungeon. Jest to tytuł z gatunku dungeon crawler, połączony z ostrą strzelanką. Bohaterami jest banda wyrzutków czekających na okazję do postrzelania, zwinięcia łupów i zdobycia znajdującego się w Lochu Giwer legendarnego skarbu: pistoletu, który potrafi zabić przeszłość.

Gracze mają do dyspozycji klasyczne salwy pocisków, laserów czy kul armatnich, a także nadspodziewanie skuteczna broń strzelająca tęczą, rybami, piankowymi strzałkami czy pszczołami i wiele innych. Muszą się zmierzy z kultem broni umarłych.

Dzięki trybowi kooperacji oraz prawie 400 unikalnym broniom i reliktom, Enter the Gungeon zapewnia niesamowite przeżycia w starannie zaprojektowanych pomieszczeniach elegancko połączonych z generowanym proceduralnie labiryntem. Wszystko po to, by nawet najlepsi Giwerownicy uważnie patrzyli pod nogi…

CFO Devolver Digital, Fork Parker tak skomentował premierę:

Jeżeli strzelanie do pocisków, które zostały wystrzelone w Ciebie, tylko dlatego, że strzeliłeś pierwszy w gościa po to, żeby do Ciebie nie strzelił, nie sprawia, że czujesz ekscytację, to nie wiem co powiedzieć.