ENCE przegrywa z MOUZ i odpada z PGL Major Stockholm 2021

0
43
ENCE
Fot. Good Game League/Maciej Kołek

ENCE przegrało z MOUZ w trzecim meczu hna PGL Major Stockholm 2021 i odpadło z dalszej rywalizacji. Wcześniej odpadło Evil Geniuses, w składzie którego gra Michał “MICHU” Muller

Pierwszą mapą meczu pomiędzy ENCE oraz MOUZ był Mirage. Paweł „Dycha” Dycha i jego koledzy rozpoczęli rywalizację po stronie atakującej wygrywając rundę pistoletową i kolejną 2:0. Jednak po chwili do głosu doszli reprezentanci MOUZ, którzy wygrali cztery rundy z rzędu, wychodząc tym samym na prowadzenie 4:2. ENCE było blisko wyniku remisowego, ale podopieczni Torbjorna „mithR” Nyborg z każdą rundą odskakiwali, a w pewnym momencie wypracowali sobie czteropunktową przewagę nad rywalem 8:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla MOUZ.

W drugiej połowie David „frozen” Čerňanský i jego koledzy wygrali rundę pistoletową a po chwili jeszcze bardziej powiększyli swoją przewagę nad oponentem 13:5. Podopieczni Eetu „sAwy” Sahy wygrali jedną rundę, ale to było za mało, aby odrobić tak dużą przewagę do MOUZ. W rezultacie, MOUZ pokonało Olka “hadesa” Miśkiewicza i jego kolegów wynikiem 16:6.

Drugą mapą było Vertigo. Podopieczni Eetu “sAwy” Sahy rozpoczęli mecz po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową oraz sześć rund z rzędu wychodząc na prowadzenie 7:0. Jednak po chwili do głosu doszło MOUZ, które zaczęło odrabiać straty punktowe do swoich rywali i odrobili pięć punktów, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5.  W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrało MOUZ i…całkowicie zdominowało reprezentantów fińskiej organizacji. W rezultacie, MOUZ pokonało ENCE wynikiem 16:10.

ENCE vs. MOUZ 0:2
Mirage: 6:16
Vertigo: 10:16

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRecenzja klawiatury Patriot Viper V770 RGB
Następny artykułPoznaliśmy wszystkich uczestników finałów ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.