ECS Season 7: Virtus.pro przegrywa z North. Duńczycy w półfinale

0
39
Fot. StarLadder

W drugim tygodniu rozgrywek w Esports Championship Series Season 7, Virtus.pro przegrywa z North 1:2 i to duńska formacja zagra w meczu półfinałowym.

Pierwszą mapą meczu pomiędzy Virtus.pro i North był Nuke. Polacy rozpoczęli po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową. Virtusi wyszli na trzy rundy prowadzenia, które odrobili przeciwnicy z Danii i mieliśmy bardzo szybki remis, 3:3. Początek meczu lepszy dla polskiej formacji, ale bardzo szybko punkty odrobili rywale z drużyny North, 4:4.

W pewnym momencie, zespół North wyszedł na prowadzenie trzech rundy, 7:4. Z każdą kolejną rundą, Markus „Kjaerbye” Kjaerbye i jego drużyna podwyższali swoje prowadzenie, 10:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrała drużyna z Danii, 12:4. Chwilę później, sytuacja na mapie zmieniła się, bo Virtusi zaczęli powracać do meczu, wygrywając siedem rund z rzędu, 13:11 a po chwili mieliśmy remis, 13:13. Janusz „Snax” Pogorzelski i jego drużyna wygrała dziewięć rund z rzędu. Bardzo dobra gra ze strony Polaków. Końcówka meczu wyrównana, 14:14 i w rezultacie remis, 15:15 oraz dogrywka.

W dogrywce lepsza okazała się być drużyna Virtus.pro, która pokonała North 22:20.

Virtus.pro vs. North 22:20 – Nuke

Na drugiej mapie, Train, Polacy rozpoczęli po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową, 1:0. Jednak chwilę później, cztery rundy z rzędu wygrali przeciwnicy z Danii, 4:1. Przy wyniku 6:2 dla North, polska formacja zaczęła powracać do meczu i po chwili mieliśmy remis, 6:6. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla North.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrała drużyna z Danii, podwyższając swoje prowadzenie, 9:7 a po chwili wychodząc na jeszcze wyższe, 11:7. Cztery rundy przewagi duńskiej formacji. Virtus.po po zmianie stron wygrali cztery rundy, 14:11. W rezultacie, Virtus.pro przegrało na drugiej mapie z North 11:16.

Virtus.pro vs. North 11:16 – Train

Decydującą mapą był Mirage. Virtus.pro rozpoczęło mecz po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową, 1:0. Chwilę później, drużyna Caspera „Cadiana” Mollera wyszła na prowadzenie, 3:1 ale Virtusi szybko odpowiedzieli i prowadzili, 5:3. W pierwszej połowie nie mieliśmy wyraźnej przewagi, drużyny grały wyrównanie, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Virtus.pro.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrała drużyna North, 8:8 a następnie wyszła na prowadzenie 10:9. Widać było w grze Duńczyków, że mają kontrolę mapy. Z kolei Virtus.pro musiało grać rundę „eco”, co więcej, North wyszło na prowadzenie trzema rundami, 12:9. Duńczycy grali zdecydowanie pewniej i lepiej, prowadząc wysoko, 14:10. W rezultacie, Virtus.pro przegrało z North 10:16.

Virtus.pro vs. North 10:16 – Mirage


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments