ECS Season 6: Virtus.pro pokonuje Fnatic na dwóch mapach!

0
Michał MICHU Muller - Virtus.pro
Źródło: HLTV.org / Michał "MICHU" Muller

To były dwie, świetne mapy w wykonaniu polskiego zespołu Virtus.pro, którzy to pokonali dwukrotnie drużynę Fnatic

Virtus.pro mecz z Fnatic rozpoczęło po stronie atakującej, ale to Szwedzi wygrali rundę pistoletową. Wydawało się, że to właśnie drużyna „Krimza” wyjdzie na prowadzenie już na początku spotkania, ale to Polacy byli lepsi i wyszli na wysokie prowadzenie, 8:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 dla Virtus.pro

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrał zespół ze Szwecji, 12:4. Po chwili jednak ponownie odpowiedziała polska formacja, chociaż Jesper „JW” Wecksell i jego zespół powracał do meczu, wygrywając kolejne rundy, 14:11. Końcówka meczu wyrównana, ale w lepszej sytuacji byli zawodnicy Fnatic, 14:12.

W rezultacie, Virtus.pro wygrało z zespołem Fnatic wynikiem 16:13.

Świetna gra Virtus.pro na mapie Cache. Doskonała gra Michała „Snatchie” Rudzkiego

W drugim meczu pomiędzy drużyną Virtus.pro i Fnatic mieliśmy mapę Cache. Polska drużyna rozpoczęła mecz po stronie broniącej i doskonale poradziła sobie w rundzie pistoletowej, zdobywając pierwszy punkt, 1:0. Po chwili, polska formacja podwyższyła swoje prowadzenie, 3:0. Jednak Szwedzi, szybko odpowiedzieli, 3:2. Początek meczu to bardzo wyrównana gra ze strony dwóch drużyn, 5:5. Pierwsza połowa dla Virtus.pro, 8:7

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrała drużyna z Polski, 9:7. Polacy podwyższyli swój wynik do trzech rund, 10:7. Virtusi wygrali jeszcze dwie rundy, 12:7 ale po chwili to szwedzka formacja grała zdecydowanie lepiej i powracali do meczu, wygrywając kolejne rundy, 12:10. Końcówka meczu zdecydowanie dla Virtus.pro, którzy wygrali swoje drugie spotkanie z Fnatic wynikiem 16:10.

Virtus.pro vs. Fnatic 16:13 – Mirage
Virtus.pro vs. Fnatic 16:10 – Cache

Jeśli chodzi o zawodników to bardzo dobra gra ze strony snajpera Virtus.pro, Michała „Snatchie” Rudzkiego oraz Piotra „Morelz” Taterki.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o