E. Wedel będzie uczestnikiem wydarzenia Intel Extreme Masters Katowice 2019. Na stoisko marka zaprosiła gości specjalnych. Podejmą oni wyzwanie Wedel UP! i wspólnie z uczestnikami wydarzenia wezmą udział w nietypowych rozgrywkach. Wśród zaproszonych gości znajdą się zawodowi e-sportowcy (m.in. Michu), gamingowi influencerzy – Manoyek, Karolek, JDabrowsky i Pago – oraz inne osoby, związane ze światem e-sportu, jak np. komentatorzy Morgen i Kubik.

W tym roku przygotowano również 4 dedykowane mapy w Fortnite, które będą miały inne zasady. Jeżeli tryb Battle Royale to rywalizacja, wersja proponowana w strefie Wedel UP! skupia się na kooperacji.

E. Wedel - Intel Extreme Masters Katowice 2019 - Wedel Up!

Prócz tego na stoisku będzie można zagrać w automat perkusyjny, w którym gracze będą tworzyć swój utwór, escape room czy pinball, gdzie uczestnicy będą zjeżdżać na specjalnie przygotowanej rampie. A to wszystko w myśl współpracy pomiędzy grającymi. Dodatkowo, na strefie Wedel UP! zostaną przygotowane grupowe gry kooperacyjne, których celem będzie dobra zabawa i rozbudzenie jeszcze więcej dziecięcej radości wśród uczestników IEM-u.

E. Wedel - Intel Extreme Masters Katowice 2019 - Wedel Up!

Na koniec warto wspomnieć o tematycznych rzeźbach z kilkuset kilogramów wedlowskiej czekolady, które uczestnicy wydarzenia będą mogli wspólnie zjeść w niedzielę.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] E. Wedel pojawi się na Intel Extreme Masters Katowice 2019 pochodzi z serwisu […]