Zmiany w Virtus.pro! Mateusz „TOAO” Zawistowski na rezerwie, w drużynie tymczasowo Kamil „Sobol” Sobolewski

0
118
Fot. StarLadder

Zmiany w składzie Virtus.pro. Prowadzący zespołu Mateusz „TOAO” Zawistowski zasiadł na ławce rezerwowych, a zastąpi go tymczasowo zawodnik, który miał okazję zagrać w Szwecji na Republic of Gamers razem z Piotrem „Izakiem” Skowyrskim – Kamil „Sobol” Sobolewski.

Po tym jak Virtus.pro nie awansowało na turniej Intel Extreme Masters Katowice 2019 Major zostały przeprowadzone zmiany w składzie. Do drużyny dołączył Mateusz „TOAO” Zawistowski, który grał w AGO Esports. Zadaniem Mateusza było prowadzenie zespołu, ale jednak po dobrym rozpoczęciu ligi ESEA MoutainDew League Season 30 i serii zwycięstw, coś zaczęło się dziać z drużyną. Wyniki już nie były takie same jak oczekiwaliby i chcieliby sami zawodnicy i Jakub „Kuben” Gurczyński, trener zespołu.

Organizacja postanowiła zrobić zmiany w składzie. Za Mateusza „TOAO” Zawistowskiego do składu w ramach testów dołączył na wypożyczeniu zawodnik zespołu Actina PACT – Kamil „Sobol” Sobolewski, który w tym roku wystąpił razem z Piotrem „Izakiem” Skowyrskim oraz jego zespołem podczas Republic of Gamers, który wygrali.

Ponadto, Kamil „Sobol” Sobolewski został nagrodzony w plebistycie jako „Odkrycie Roku”.

Skład drużyny Virtus.pro

– Janusz „Snax” Pogorzelski,
– Paweł „Byali” Bieliński,
– Michał „Michu” Muller,
– Kamil „Sobol” Sobolewski,
– Michał „Snatchie” Rudzki

Mateusz „TOAO” Zawistowski – rezerwa
Jakub „Kuben” Gurczyński – trener


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments