Zmiany w składzie Illuminar Gaming!

0
37
Fot. ESL
Temat „przerwy od profesjonalnej gry” jest coraz to bardziej powszechny, jeśli chodzi o e-sport. Można powiedzieć, że rozpoczęło się to w Danii, a mianowicie w organizacji Astralis. Pierwszym zawodnikiem, który poszedł na urlop od grania był prowadzący drużyny Lukas „gla1ve” Rossander, a zaraz po nim z tego samego skorzystał Andreas „Xyp9x” Højsleth. Innym zawodnikiem, który zrobił to samo był znany i lubiany przez ludzi Szwed Olof „olofmeister” Kajbjer

Od Astralis, FaZe Clan po Illuminar Gaming – tak można wyliczać to, co zrobili gracze tych zespołów, czyli urlop od grania na profesjonalnym poziomie. Temat ten pojawił się również już wczoraj w social media organizacji Illuminar Gaming, którzy poinformowali że Paweł „reatz” Jańczak zdecydował się również zrobić przerwę od gry na profesjonalnym poziomie. 

Illuminar Gaming znalazło już zastępcę w składzie. Będzie nim Karol „rallen” Rodowicz, na którego debiut nie będziemy musieli czekać długo, bowiem w trakcie pisania tego tekstu razem ze swoimi kolegami toczył walkę z Syman Gaming w turnieju Five to Nine.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments