Zmiany w mousesports. Özgür „woxic” Eker na ławce rezerwowych. Aurimas „Bymas” Papiras w składzie

0
25
Fot. EPICENTER

Po dość nieudanym występie na niemieckim turnieju ESL One: Cologne 2020 mamy pierwszą, a może i nie ostatnią zmianę w mousesports. Pierwszym zawodnikiem, który „poszedł” na ławkę rezerwowych jest Özgür „woxic” Eker. Taką informację na portalu 1pv.fr jeden z dziennikarzy. Czy jest to zaskoczenie? Z jednej strony tak, ale z drugiej strony mało kto spodziewałby się, że to właśnie gracz z Turcji będzie tym, który znajdzie się na ławce rezerwowych.

Wczoraj w godzinach wieczornych pojawia się informacja, z której wynika, że mousesports chce wziąć się za swój skład i zrobić pewne roszady. Pierwszą z nich jest odsunięcie od głównego składu snajpera, który grał całkiem dobrze i to właśnie zaskoczyło najbardziej. Zmiany w niemieckiej organizacji były nieuniknione, a kto wie, może jeszcze jakieś będą.

Na ten moment wiadomo, że za Turka do składu dołączył nowy zawodnik, który pojawił się w zespole przed ESL One w Kolonii. Mowa o byłym zawodniku FaZe Clan, Aurimasie „Bymasie” Papirasie, który u boku bośniackiego prowadzącego Nikoli „NiKo” Kovača nie pograł zbyt długo. Zasadniczo młody Litwin grał w FaZe Clan jako zastępca za Olofa „olofmeistera” Kajbjera

Jednak teraz będzie miał okazję, by wykazać się swoimi umiejętnościami w samej grze. W sumie, wydawało się że to nie Özgür „woxic” Eker zasiądzie jako rezerwowy, a ktoś inny. Możliwe, że to dopiero początek większych zmian w mousesports.

Skład mousesports prezentuje się następująco:

  • Chris „chrisJ” de Jong
  • Robin „ropz” Kool
  • Finn „karrigan” Andersen
  • David „frozen” Čerňanský
  • Aurimas „Bymas” Pipiras
  • Allan „Rejin” Petersen – trener

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments