Początek zmian w MIBR. Dwóch zawodników i trener poza składem, FalleN na ławce rezerwowych

2
54
Fot. facebook.com/mibrteam

Stało się to, na co od dawien dawna czekali kibice brazylijskiej organizacji MIBR. Organizacja przygotowała potężne zmiany kadrowe. Wczoraj MIBR podał informacje o tym, że skład opuszcza dwóch zawodników oraz trener, natomiast dzisiaj gwiazda zespołu – Gabriel „FalleN” Toledo postanowił zasiąść na ławce rezerwowych.

Od dłuższego czasu formacja z Ameryki Południowej nie wyglądała dobrze pod kątem samej gry. Pomimo wszystkich zmian, które przeprowadzili, nie udało im się wygrać niczego konkretnego, a większość z większości turniejów dość szybko odpadali.

Przed turniejem ESL One: Cologne 2020, Brazylijczycy udali się do Europy, a dokładniej do Serbii, gdzie mieli zorganizowany bootcamp. Wydawało się, że może to im coś da, poprawią grę, ale tak się ostatecznie nie stało. MIBR w swojej grupie podczas ESL One: Cologne 2020 przegrał w grupie z najpierw z G2 Esports, a następnie z FaZe Clan i odpadł z dalaszej rywalizacji w turnieju.

Wczoraj portal HLTV.org podał informacje, że Epitacio „TACO” de Melo, Fernando „fer” Alvarenga oraz Ricardo „dead” Sinigaglia opuszczają zespół. Więcej informacji tutaj. Trzeba zrozumieć decyzję wydaną przez brazylijską organizację. Już jakiś czas temu mówiło się, że zmiany w formacji z Ameryki Południowej są potrzebne.

Kilka godzin później, portal HLTV opublikował tekst w którym dziennikarze napisali na temat tego, że Gabriel „FalleN” Toledo opuścił zespół i obecnie jest na ławce rezerwowych. A o tym przeczytacie również w tym miejscu.

Gabriel „FalleN” Toledo zamieścił informacje o swojej decyzji na profilu na Twitterze

Obecnie skład MIBR prezentuje się następująco:

  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Alencar „trk” Rossato

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] We wrześniu tego roku w brazylijskiej organizacji MIBR mieliśmy duże zmiany, a jedną z nich była taka, że Gabriel “FalleN” Toledo, poszedł na ławkę rezerwowych. […]

trackback

[…] Zapraszamy również do poprzedniego tekstu, w którym pisaliśmy o zmianach w składzie MIBR. […]