Zaczynamy wiosenne finały BLAST Premier w regionie amerykańskim. Przed nami mecze derbowe

2
41
Fot. BLAST

Finały BLAST Premier Spring 2020 rozpoczną się również za oceanem, w regionie amerykańskim. W puli nagród znajduje się 250.000 dolarów, a zwycięzca wzbogaci się o 160.000 dolarów, a także jedno miejsce na światowe finały.

Amerykańsko-brazylijskie mecze derbowe, czyli rywalizacja za Oceanem

W regionie amerykańskim również będzie ciekawie, bowiem zapowiadają się interesujące mecze. Przede wszystkim, FURIA ponownie zagra z drużyną Gabriela „FalleNa” Toledo, czyli MIBR. Podopieczni Nicholasa „guerriego” Nogueiry z pewnią będą chcieli zrewanżować się swoim oponentom za pierwszy mecz w ramach BLAST Premier Showdown 2020. W nim, MIBR pokonał FURIĘ. 

W drugim meczu, zapowiadają się ciekawe derby Ameryki. Evil Geniuses zagra z Team Liquid. Na światowe finały BLAST Premier z regionu amerykańskiego awansuje jeden zespół.

Transmisja z amerykańskich, wiosennych finałów BLAST Premier 2020 będzie dostępna na kanale ESPORTNOW, dokładnie tak samo, jak w przypadku regionu europejskiego. Mecze komentować będą: Olek „Vuzzey” Kłos, Adam „Destru” Gil, Radek „Mad1” Florkowski, Oskar „Deerfluffy” Formella, a także Jakub „Swelder” Grzegorski. Partnerem transmisji jest Media Exper oraz forBET.

Więcej na temat europejskich, wiosennych finałów BLAST Premier.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Zapraszamy również do przeczytania podsumowania pierwszego dnia w regionie europejskim, a także o zaczynających się wiosennych finałach w regionie amerykańskim. […]

trackback

[…] również do naszych, pozostałych tekstów dotyczących europejskiego oraz amerykańskiego BLAST Premier Spring […]