x-kom AGO kontra ENCE w ESL Pro League Season 12. Do zdobycia bardzo ważne i potrzebne punkty

1
74
fot. facebook.com/mhLCSGO

Po kilku dniach przerwy w meczach x-kom AGO, przed polskimi zawodnikami kolejna rywalizacja a dzisiejszym rywalem podopiecznych Mikołaja „Minir0xa” Michałkowa będzie fińskie ENCE, które w ESL Pro League Season 12 prezentuje się bardzo dobrze, co może uargumentować ich obecny bilans meczowy: 3-1. Jeśli Damian „Furlan” Kisłowski i jego koledzy myślą o awansie do fazy play-off muszą koniecznie pokonać Finów.

W czwartkowe po południe, x-kom AGO zagrało mecz przeciwko ukraińsko-rosyjskiej formacji Natus Vincere, ale w nim Polacy nie mieli czego szukać. Oskar „oskarish” Stenborowski i jego koledzy zostali wręcz zdominowani przez świetnie grające Natus Vincere.

Co prawda, w dzisiejszym meczu polsko-fińskim to nie x-kom AGO będzie faworytem, a właśnie Miikka „sunNy” Kemppi, ale to wcale nie oznacza że Polacy nie mają szans. Przypomnijmy, że przez ostatni okres czasu, na światowej scenie Counter-Strike’a pojawiły się informacje na temat wykorzystywanego przez trenerów bugu w grze, o którym pisaliśmy. Jednak w momencie pisania tego tekstu, trenerów którzy zostali odsunięci od zespołów jest więcej, a wśród nich m.in Slaava „Twista” Räsänen, więc w dzisiejszym meczu przeciwko x-kom AGO, Finowie zagrają na serwerze bez trenera. Czy to pomoże podopiecznym Mikołaja „Minir0xa” Michałkowa? Na ten moment trudno rozważać ten temat, a wszystko okaże się po meczu.

Finowie faworytem

Elias „Jamppi” Olkkonen i jego koledzy mają zdecydowanie lepszy bilans od x-kom AGO. Już w pierwszych meczach pokonali w kolejności: Heroic 2:1, Natus Vincere 2:0, natomiast przegrali tylko jeden mecz przeciwko GODSENT 1:2, ale pokonali G2 Esports 2:1. Widać po samych wynikach, że Finowie pomimo tych wszystkich zawirowań, które mieli w swoim składzie przez jakiś czas, teraz potrafili pokonać jedne z lepszych drużyn na świecie.

x-kom AGO vs. ENCE, godz. 21:00 – Polsat Games 2

Zapraszam również do swojego tekstu, w którym piszę na temat: Jak prezentuje się x-kom AGO w ESL Pro League Season 12?


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] również do zapowiedzi meczu pomiędzy x-kom AGO oraz ENCE. A także, tekstu o tym, jak prezentuje się x-kom AGO w ESL Pro League Season […]