WESG 2018: AGO Esports przegrywa z MIBR

0
33
ago esports
ago esports

W pierwszym meczu turnieju WESG 2018 w Chinach, AGO Esports przegrało z brazylijskim zespołem MIBR.

Pierwszą mapą meczu pomiędzy polskim składem AGO a brazylijskim MIBR był Nuke. Polacy rozpoczęli spotkanie po stronie atakującej, gdzie wygrali rundę pistoletową, ale później trzy kolejne rundy należały do Brazylijczyków. Po stronie broniącej, w pierwszej części meczu Gabriel “Fallen” Toledo i jego drużyna była zdecydowanie lepsza, wygrywając po pierwszej połowie aż 12:3.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrał Marcelo “Coldzera” David i jego koledzy. Z kolei podopieczni Mikołaja “Miniroxa” Michałkowa, po zmianie stron wygrali tylko dwie rundy, co było za mało.

Na drugiej mapie, Train, lepiej ponownie lepiej rozpoczęli Polacy, którzy zaczęli mecz po stronie broniącej, wygrywając trzy, pierwsze rundy, wychodząc tym samym na prowadzenie, ale po chwili odpowiedzieli zawodnicy z Brazylii, wygrywając cztery rundy z rzędu. Jedni i drudzy wygrywali swoje rundy, ale pierwsza połowa należała do AGO Esports, którzy wygrali pierwszą połowę 8:7.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrał zespół z Polski, oddalając się z wynikiem od swoich rywali, 10:7. Jednak po chwili, pięć rund z rzędu wygrała drużyna z Brazylii, wychodząc na dwie rundy prowadzenia, 12:10.

Końcówka meczu była wyrównana, ale w rezultacie to Brazylijczycy mogli cieszyć się ze zwycięstwa na drugiej mapie, 16:12.


Poprzedni artykułFall of Light: Darkest Edition z wieloma nowościami na PC
Następny artykułZmiany w składzie drużyny Ninjas in Pyjamas
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.