Według Michała: Faworytem do zwycięstwa jest Team Liquid

0
118
Fot. DreamHack / Adela Sznajder

Już jutro rozpoczyna się najważniejszy turniej – StarLadder Berlin Major 2019, dlatego też nasz dziennikarz, Michał Urban postanowił opowiedzieć, kto, jego zdaniem wygra berlińskiego Majora.

Po przerwie wakacyjnej, którą miały drużyny, nie wiadomo jak zaczną jutrzejszą grę. Według mnie, faworytów do zwycięstwa w całym, niemieckim turnieju jest na pewno kilku, ale patrząc na grę amerykańskiej formacji Team Liquid, myślę że to właśnie ten zespół jest głównym faworytem do finałowego zwycięstwa. Chociaż mamy doskonale grający zespół z Danii – Astralis, a jeśli to drużyna prowadzona przez Lukasa „Gla1ve’a” Rossandera wygrałaby drugiego, tegorocznego Majora to by było naprawdę coś…niezwykłego. Bardziej odpowiem na to pytanie, kiedy obejrzę mecze kilku drużyn.

Które drużyny awansują z Fazy Nowych Pretendentów?

W swoim Pick’em Challenge dałem bilans 3-0 dla francuskiej drużyny Team Vitality, która ma doskonale grających indywidualnie zawodników i dla mnie, zespół znad Sekwany jest głównym faworytem w tej fazie. W zasadzie, mój Pick’em Challenge prezentuje się tak:

Według Michała: Faworytem do zwycięstwa jest Team Liquid 1


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments