SuperNova CS:GO Malta: Virtus.pro przegrywa z drużyną NRG Esports

0
68

W meczu o awans do półfinału, Virtus.pro zagrało z amerykańską drużyną NRG Esports, ale polski zespół musiał uznać wyższość swoich rywali.

Pierwszą mapą meczu pomiędzy Virtus.pro i NRG Esports było Inferno. Filip „Neo” Kubski i jego koledzy rozpoczęli mecz po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową oraz kolejną, 2:0. Początek meczu dobry w wykonaniu polskiego zespołu, 3:0 ale odpowiedzieli gracze NRG, 3:1. Po chwili mieliśmy wynik remisowy, 5:5. Początkowy poziom meczu wyrównany dla obu drużyn. W końcówce pierwszej połowy, gracze NRG wyszli na jedną rundę prowadzenia, 7:6, natomiast pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla amerykańskiej drużyny.

Rundę pistoletową w drugiej połowie lepiej zagrała drużyna z Ameryki, 10:6. Amerykanie podwyższyli swoje prowadzenie do sześciu rund przewagi, 12:6. Po tych sześciu rundach wygranych przez amerykańską formację, Virtus.pro zdobyło pierwszy punkt po zmianie stron, 12:7. Drużyna NRG grała zdecydowanie lepiej, 14:8. W rezultacie, NRG Esports pokonało na pierwszej mapie Virtus.pro wynikiem 16:11.

Virtus.pro vs. NRG Esports 11:16 – Inferno

 

Drugą mapą meczową był Cache, wybrany przez zawodników Virtus.pro. Podopieczni trenera Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego pierwszą połowę rozpoczęli grając po stronie broniącej, a runda pistoletowa, pierwsza w tym meczu wygrana przez drużynę Damiana „Daps” Steele’a, 1:0. Początek spotkania zdecydowanie dla drużyny ze Stanów Zjednoczonych, która podwyższyła swoje prowadzenie do czterech rund, natomiast polski zespół nie miał tak dużo funduszy na grę z pełnym ekwipunkiem, więc runda ekonomiczna, 5:1. Z każdą, kolejną rundą, Ethan „Nahte” Arnold ze swoimi kolegami podwyższali swoje prowadzenie, 6:1. Po chwili, polska formacja zrobiła doskonały powrót do meczu, wygrywając cztery rundy z rzędu, a tym samym amerykańscy gracze mieli rundę ekonomiczną, 6:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla NRG.

Drugą połowę lepiej zaczęli gracze ze Stanów Zjednoczonych, 11:5. Zawodnicy z Polski nie potrafili się przeciwstawić bardzo dobrze grającej drużynie NRG, 13:5. W rezultacie, NRG Esports pokonało Virtus.pro wynikiem 16:7.

Virtus.pro vs. NRG Esports 7:16 – Cache

 


Poprzedni artykułParkitect, symulator budowania parku rozrywki już w sprzedaży
Następny artykułShenmue III uzbierało kwotę 7.1 miliona dolarów na Kickstarterze
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.