SuperNova CS:GO Malta: Team Kinguin przegrywa z drużyną NRG Esports

0
82

W pierwszym meczu turnieju SuperNova CS:GO Malta, Team Kinguin w swojej grupie zagrał przeciwko amerykańskiej drużynie, NRG Esports.

Polska i amerykańska drużyna zagrały na mapie Train. Polacy rozpoczęli mecz po stronie atakującej, ale przegrali rundę pistoletową. Początek meczu dla NRG, które po chwili prowadziło pięcioma rundami, 5:0. Amerykanie powiększali swój wynik, aż do 7:0. Drużyna Wiktora „Taza” Wojtasa nie mogła przeciwstawić się silnie grającym przeciwnikom. Dopiero w ósmej rundzie, po bardzo dobrym zagraniu Pawła „Reatza” Jańczaka, polska drużyna zdobyła pierwszy punkt, 7:1. W pewnej chwili, formacja z Polski powoli powracała do meczu, wygrywając trzy rundy z rzędu, a rundę dla swojego zespołu wygrał Jacek „Minise” Jeziak w pojedynku 1 na 1 z Vincentem „Brehze” Cayonte, 7:3. Jednak później to ponownie, lepsza gra  zespołu NRG i dwa punkty dla nich, 9:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla drużyny NRG Esports.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrała drużyna NRG, 10:6. Amerykanie grali zdecydowanie lepiej, odkąd wygrali rundę pistoletową, powiększali swój wynik do sześciu rund, 12:6. Kinguin wygrało trzy rundy, ale to dalej była duża przewaga NRG, 14:9. Dobra gra zespołu Jacka “Minise” Jeziaka pozwoliła na powrót do meczu i wyniku 14:13. W rezultacie, Team Kinguin zremisowało mecz z NRG Esports 15:15 i mieliśmy dogrywki.

W dogrywce lepsi okazali się zawodnicy NRG Esports, którzy pokonali Team Kinguin 19:16

Team Kinguin vs. NRG Esports 16:19 – Train


Poprzedni artykułASRock X299E-ITX/ac z obsługą procesorów Intel Core X serii 9000
Następny artykułSuperNova CS:GO Malta: Virtus.pro przegrywa z amerykańskim zespołem Team Liquid
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.