Sprout poznało rywali grupowych na DreamHack Open Fall 2020

0
22
Fot. DreamHack - Stephanie Lindgren

Organizatorzy turnieju DreamHack Open Fall 2020 zaprezentowali grupy, w jakich będą rywalizować drużyny. Warto dodać, że w turnieju weźmie udział niemiecko-polski skład Sprout, w którym gra dwóch, polskich zawodników: Michał „snatchie” Rudzki oraz Paweł „dycha” Dycha.

Podopieczni Niclasa „enkay J” Krumhorna awansowali na DreamHack Open Fall 2020 po zwycięstwie nad portugalskim sAw. W turnieju weźmie udział szesnaście zespołów, z czego jedenaście z nich dostało bezpośrednie zaproszenie od samych organizatorów. Pięć formacji awansowało na turniej główny po zamkniętych kwalifikacjach, w tym właśnie niemiecka organizacja Sprout. Dzięki zwycięstwu w całych kwalifikacjach, Sprout miało lepsze rozstawienie, co jest widoczne w grupie. Grupowymi rywalami Michała „snatchie” Rudzkiego i jego kolegów będzie szwedzkie Ninjas in Pyjamas, fińskie ENCE oraz duńskie North.

Grupy DreamHack Open Fall 2020:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Team Vitality G2 Esports FaZe Clan Sprout
Mousesports Astralis BIG Ninjas in Pyjamas
Fnatic Heroic sAw ENCE
OG Endpoint Team GODSENT North

 

Do fazy play-off awansują trzy drużyny z każdej grupy. Dwie najlepsze formacje z grupy awansują do drabinki wygranych, natomiast trzecia drużyna zagra w dolnej drabince. Wszystkie mecze rozgrywane będą w systemie BO3.

DreamHack Open Fall 2020 odbędzie się w dniach od 15 do 25 października. Zespoły rywalizować będą o punkty w rankingu RMR, ale także o nagrodę z puli 115.000 dolarów. Zwycięzca otrzyma zaproszenie na grudniowy turniej do niemieckiej Kolonii – Intel Extreme Masters Global Challenge.

Więcej na temat Intel Extreme Masters Global Challenge w języku angielskim.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments