Zmiany w składzie Ninjas in Pyjamas. Twist na ławce rezerwowych

0
31
Simon
Fot. facebook.com/NiPGaming
Simon “twist” Olofsson przechodzi na ławkę rezerwowych w szwedzkim Ninjas in Pyjamas, a w jego miejsce do składu dołącza gracz z akademii Young Ninjas – Erik “ztr” Gustafsson. Nowy zawodnik swój debiut będzie miał podczas BLAST Premier: Spring Groups 2021. 

Odsunięcie twista od składu nie było łatwe, ale to było coś, co ostatecznie musiało się wydarzyć – komentuje Jonas Gundersen, COC NiP-u. – Nie byliśmy w stanie uwolnić ogromnego potencjału i energii naszej drużyny, a z czasem taka energia przeradza się w negatywną spiralę, z którą niesamowicie trudno sobie poradzić bez roszady kadrowej. Potrzebna jest nowa, pozytywna i świeża energia, dlatego też dokonaliśmy zmiany zarówno w naszym składzie, jak i sztabie. Z tego miejsca chciałbym podziękować Simonowi za jego ogromną etykę pracy i za wszystko, co zrobił dla tej drużyny. Jestem pewny, że bardzo szybko znajdzie nowy dom.”

Szwedzki zawodnik dołączył do Ninjas in Pyjamas we wrześniu 2019 roku i w tym samym roku razem ze swoim zespołem zajął drugie miejsce na BLAST Pro Series Copenhagen 2019, natomiast na BLAST Pro Series Global 2019 zajął trzecie miejsce oraz na ESL One: Cologne 2020 w regionie europejskim. 

Organizacja postanowiła, że do głównego składu dołączy Erik “ztr” Gustafsson za Simona “twista” Eliassona, który grał w akademii Young Ninjas. 

Mimo że spędził u nas niewiele czasu, Erik już wykazał się świetną etyką pracy i potencjałem. Cała idea stojąca za projektem akademii zakładała stworzenie drogi do pierwszego zespołu i chociaż wszystko stało się szybciej niż przewidywano, to nie możemy się już doczekać, by sprawdzić, jak to wyjdzie – skomentował Gundersen”.

Skład Ninjas in Pyjamas prezentuje się następująco:

  • Fredrik „⁠REZ⁠” Sterner
  • Nicolas „⁠Plopski⁠” Gonzalez Zamora
  • Tim „⁠nawwk⁠” Jonasson
  • Hampus „⁠hampus⁠” Poser
  • Erik „⁠ztr⁠” Gustafsson – zmiennik
  • Björn „⁠THREAT⁠” Pers – trener
  • Frederik „⁠JAEGARN⁠” Andersson – asystent trenera
  • Simon „⁠twist⁠” Eliasson – rezerwowy

Więcej informacji o zmianach w składzie Ninjas in Pyjamas na oficjalnej stronie organizacji.


Poprzedni artykułRussel “Twistzz” Van Dulken nowym zawodnikiem FaZe Clanu
Następny artykułOwen “smooya” Butterfield oficjalnym zawodnikiem Movistar Riders
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.