Rekordowa liczba oglądalności Virtus.pro w meczu z FaZe Clan!

0
59

Rekordowa liczba oglądalności w czasie meczu ćwierćfinałowego Esports Championship Series Season 7 pomiędzy Virtus.pro oraz FaZe Clan!

Co prawda, podopieczni Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego po bardzo dobrym meczu, przegrali z zespołem prowadzony przez Bośniaka – Nikolę „NiKo” Kovaca, ale spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. Co ciekawe i również bardzo interesujące to, że łączna liczba widzów, którzy oglądali ten pojedynek to 150.000 osób. Z kolei, w pewnym momencie transmisję oglądało ponad 40.000 osób. Jeśli chodzi o liczba oglądalności w ciągu pierwszego dnia rozgrywek ECS Season 7 też była bardzo duża – ponad 11.000.

Swój komentarz dodał sam Piotr “Izak” Skowyrski:

Mimo, że Virtusi przegrali to jednak widać w nich wolę walki i chęć podniesienia się z problemów jaki mieli na przełomie roku. Pamiętajmy, że mierzyli się z półfinalistami katowickiego Majora, a mimo to udało im się zwyciężyć z pokaźną przewagą jedną mapę. Myślę, że wszyscy fani Niedźwiedzi powinni się zjednoczyć i kibicować polakom w kolejnych tygodniach ECS. Widać, że Virtus.pro chcą ponownie zdobyć szczyt, jednak do tego nieocenione będzie wsparcie ze strony fanów.

 


Poprzedni artykułECS Season 7: Astralis zagra z Ninjas in Pyjamas w finale!
Następny artykułGenesis Nitro 790 oraz Nitro 950 – nowe fotele dla graczy
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.