Przed nami drugi tydzień z ECS Season 7. Zagra Virtus.pro

0
62
janusz snax pogorzelski virtus.pro  1
janusz snax pogorzelski virtus.pro 1

Drugi weekend Esports Championship Series Season 7 rozpoczyna się już od poniedziałku. W pierwszym tygodniu najlepszym zespołem było duńskie Astralis, które w finale pokonało szwedzki Ninjas in Pyjamas.

W pierwszym tygodniu, Virtus.pro przegrało z zespołem Nikoli „NiKo” Kovaca – FaZe Clan 2:1, ale po bardzo dobrym meczu. Podopieczni Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego zaprezentowali się z dobrej strony, w końcu wynik 2:1 z ćwierćfinalistami Majora w Katowicach, bardzo ładnie.

Dodam od siebie, że nie spodziewałem się wygrania mapy przez Virtusów, myślałem że tutaj będzie raczej wynik 2:0 dla FaZe, a Virtus.pro zagrało naprawdę dobre, trzy mapy.

Plan na 2 tydzień z Esports Championship Series Season 7:

North vs. Virtus.pro
Avangar vs. Forze

Mousesports
Fnatic

Team LDLC
Team Vitality

Podczas drugiego tygodnia, Virtus.pro zagra z duńskim zespołem North. Drużyna Markusa „Kjaerbye” Kjaerbye’a przegrała z kazachską formacją Avangar w pierwszym meczu, 2:1. Co więcej, nowy skład Mousesports zagra z Fnatic i ten mecz może być szczególnie interesujący, dlatego też np. ja osobiście będę ciekawy formy nowego zespołu Finna „Karrigan’a” Andersena.


Poprzedni artykułIEM Katowice 2019 – komputery mini-ITX na salonach
Następny artykułMousesports zaproszone na Intel Extreme Masters Sydney 2019
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.