Poznaliśmy grupy DreamHack Open November 2020. Illuminar Gaming w pierwszym meczu z Gambit

0
32
dreamhack
Fot. ELEAGUE
Za zwycięstwo podczas ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020, Illuminar Gaming uzyskało bezpośredni awans na jeden z większych turniejów, jeśli chodzi o rangę – DreamHack Open November 2020 i już jutro rozpocznie swoją rywalizację. Podopieczni Adriana „IMD” Piepera poznali swoich grupowych oponentów, a także pierwszego przeciwnika.

Na DreamHack Open November 2020 zagrają drużyny z niższej półki, bo nie będzie w nim żadnych topowych zespołów ze światowej czołówki, natomiast wśród zespołów jest m.in Team Spirit, Nemiga Gaming, czy też Gambit Esports i to właśnie z tym zespołem w pierwszym jutrzejszym meczu zagra Illuminar Gaming. 

Grupa A Grupa B
Team Spirit Illuminar Gaming
AGF Esport Gambit Esports
Apeks Nemiga Gaming
flowskola KOVA

 

Grupa B, w której znajduje się formacja Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego łatwo mieć nie będzie. Dwa zespoły z regionu CIS pokazały na arenie międzynarodowej, że są to doświadczeni gracze, a w końcu w składzie Gambit gra Abay „Hobbit” Khassenov, który grał na największych, światowych turniejach jak chociażby FACEIT Major: London 2018, czy ELEAGUE Major: Boston 2018 właśnie reprezentując Gambit Esports. Zagrał również podczas PGL Major Kraków 2017 w składzie z Danilem „Zeusem” Teslenko.

Więcej informacji o turnieju na oficjalnej stronie.


Poprzedni artykułWorld of Warcraft Shadowlands debiutuje na Battle.net
Następny artykułAndrzej „Śledziu” Śledź: „To, że jestem wewnątrz organizacji tak naprawdę pozwala mi mocniej docenić ten sukces” – wywiad
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.