Paweł „byali” Bieliński oficjalnym zawodnikiem AVEZ Esport!

0
83
Poland
Fot. StarLadder

Kiedy Paweł „byali” Bieliński dołączył do AVEZ Esport w roli stand-ina, nie wiadomo było czy organizacja będzie chciała go zakontraktować, czy zespół poszuka innych rozwiązań w składzie. Najpierw dotarcie do finału ESL Mistrzostw Polski 2020 i wicemistrzostwo, następnie awans do zamkniętych kwalifikacji cs_summit 6, a teraz oficjalnie: Paweł „byali” Bieliński dołącza do AVEZ Esport.

Przygoda Pawła „byali” Bielińskiego z AVEZ rozpoczęła się od momentu, kiedy drużyna potrzebowała kogoś w miejsce Michała „MOLSI’ego” Łąckiego, a wtedy to właśnie były reprezentant Virtus.pro był „wolnym” zawodnikiem, bo nie grał w żadnym zespole, więc AVEZ zwróciło się do niego, aby zagrał z nimi w składzie. Wspólna gra dała bardzo dobre efekty, w postaci wicemistrzostwa Polski zdobytego na ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2020, a następnie awans do zamkniętych kwalifikacji cs_summit 6. 

Dla Pawła „byali” Bielińskiego jest to rozpoczęcie nowej historii w swojej karierze profesjonalnego zawodnika, ale widać jak ten zespół (AVEZ przyp.red) zmienił się, kiedy w składzie jest doświadczony gracz, który również może dawać swoje, różne pomysły na grę w zespole, a cała czwórka jego kolegów nabiera tego doświadczenia. 

Skład AVEZ Esport:

Paweł „byali” Bieliński
Piotr „nawrot” Nawrocki
Kamil „KEi” Pietkun
Kacper „Kylar” Walukiewicz
Kuba „Markoś” Markowski
Jędrzej „Bogdan” Rokita – trener


Poprzedni artykułPaweł „byali” Bieliński nowym zawodnikiem AVEZ Esport?
Następny artykułBrazylijskie derby na początek amerykańskich finałów BLAST Premier Spring.
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments