OG Esports z awansem na DreamHack Open Summer 2020 w regionie europejskim

1
48
BLAST Premier
Fot. BLAST - Jak Howard
Zakończyły się europejskie oraz amerykańskie kwalifikacje do internetowego turnieju DreamHack Open Summer 2020. Na turnieju nie zobaczymy drużyn reprezentujących nasz kraj, jednak zobaczymy jednego, polskiego zawodnika, który gra w europejskim składzie OG Esports, a jest nim Mateusz „mantuu” Wilczewski, który razem ze swoimi kolegami zapewnił sobie awans na DreamHack Open Summer 2020.

W zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Open Summer 2020, podopieczni Caspra „ruggaha” Due’a w dość łatwy sposób pokonali Elites Esports, a następnie portugalsko-hiszpańskie sAw i pewnie awansowali na internetowy turniej. Oprócz OG Esports, w regionie europejskim będziemy mogli oglądać inny, również europejski zespół – Endpoint.

Jeśli chodzi natomiast o region amerykański, tam również jest ciekawie, bowiem na turniej awansował Triumph oraz Ze Pug Godz. 

Pozostałe sześć drużyn dostanie bezpośrednie zaproszenie od organizatora.


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Poznaliśmy wszystkie drużyny, które zagrają na DreamHack Open Summer 2020 w regionie europejskim i amerykańskim. W turnieju zagra OG Esports, które awansowało do turnieju głównego z zamkniętych kwalifikacji.  […]