Nikola „NiKo” Kovač dołączy do swojego kuzyna w G2 Esports? Jeśli tak, będzie to TRANSFER ROKU 2020!

0
44
Nikola NiKo Kovac
Fot. ESL - Helena Kristiansson

Wchodzisz na HLTV.org, przeglądasz teksty i szok, czytasz informację, że G2 Esports jest zainteresowane pozyskaniem do swojego składu Nikoli „NiKo” Kovača, spoglądasz na kalendarz, by upewnić się czy dzisiaj nie jest 1 kwietnia 2020 roku i to nie jest żart. Otóż nie jest! Ten transfer może stać się prawdziwym hitem tego roku. Nikt się tego nie spodziewał, nikt nawet nie pomyślał, a jednak.

W tym roku były różne transfery, niektórych z nich byliśmy raczej świadomi, że coś takiego może nastąpić, inne były małym zaskoczeniem. Przed nami jednak może być transfer historyczny dla światowej sceny Counter-Strike’a ,bowiem nikt  się nie spodziewał tego, że w jednym zespole mogą grać  Ci zawodnicy. Mowa oczywiście o kuzynach Nikoli „NiKo” Kovaču oraz Nemanji „huNter-” Kovaču.

Najciekawsze dla wszystkich jest to, jaka będzie kwota tego transferu? Wartość Marcelo „coldzery” Davida wynosiła milion dolarów, więc możemy się tylko domyślać, jaka kwota będzie za gracza z Bałkanów. Z informacji podanych przez portale zagraniczne, obie organizacje zaczęły już rozmowy w tym temacie. Jeśli ten transfer potwierdzi się, to będzie HIT ROKU 2020.

Więcej informacji o prawdopodobnym transferze Nikoli „NiKo” Kovača do G2 Esports

NiKo za kogo?

Nikola „NiKo” Kovač miałby w składzie zastąpić Françoisa „AmaNk’a” Delaunaya.

Zapraszamy również do przeczytania felietonu jednego z naszych dziennikarzy: Co dalej z FaZe Clan? Bo jak na razie to: FaZe Clan, mamy problem!


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments