Natus Vinere 2010 kontra Natus Vincere 2020. s1mple kontra Zeus!

0
31
Fot. ESL - Adela Sznajder
Z bardzo ciekawą inicjatywą wyszła ukraińska organizacja Natus Vincere, która zorganizuje pokazowy mecz pomiędzy Natus Vincere 2010 oraz Natus Vincere 2020. Czy to będzie również rekord oglądalności na streamie? Być może tak będzie, szczególnie że gracze znają się zapewne doskonale i wiedzą, jak, kto gra, więc z pewnością będzie to niezwykle ciekawy mecz. Pomimo tego, że będzie to rywalizacja pokazowa to wydaje się, że zawodnicy jednej i drugiej drużyny zagrają ze sobą, jakby byli na ważnym turnieju.

A skąd pomysł? Pomysł wziął się u jednego z ukraińskich streamer’ów, Arseniy’a „ceh9” Trynozhenki. Jak widać, zaakceptowano go i zobaczymy mecz pomiędzy Natus Vincere 2010, który wygrał Intel Extreme Masters Katowice 2010, a Natus Vincere 2020, czyli zwycięzców tegorocznego, katowickiego turnieju. 

Taka rywalizacja będzie z pewnością interesująca i możliwe, że nawet będzie rekord oglądalności. Na przeciwko siebie staną tacy zawodnicy, jak Oleksandr „s1mple” Kostyliev oraz Danil „Zeus” Teslenko, którzy grali ze sobą w jednym składzie i wiele razem osiągnęli.

Skład Natus Vincere 2010:

– Danylo „Zeus” Teslenko
– Sergey „starix” Ischuk
– Yegor „markeloff” Markelov
– Ioann „Edward” Sukhariev
– Arseny „ceh9” Trynozhenko

Skład Natus Vincere 2020:

– Oleksandr „s1mple” Kostyliev
– Egor „flamie” Vasilyev
– Denis „electronic” Sharipov
– Kirill” Boombl4″ Mikhailov
– Ilya „Perfecto” Zalutskiy

Mecz odbędzie się 1 sierpnia o godz. 16:00.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments