Natus Vincere i Heroic zaproszone na europejski DreamHack Masters Spring 2020

0
36
Fot. ESL - Bart Oerbekke

Organizatorzy DreamHack Masters Spring 2020 przedstawili nam kolejne, dwa zaproszone zespoły. Pierwszym z nich jest ukraińska formacja Natus Vincere, która na początku roku odniosła ogromny sukces wygrywając Intel Extreme Masters Katowice 2020, natomiast drugim zespołem jest duńskie Heroic. W organizacji z Danii w ostatnim czasie dużo się dzieje, tak jak kiedyś na szwedzkiej scenie, jednak Heroic zrobiło duże zmiany w drużynie.

Natus Vincere, drużyna Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva została zaproszona bezpośrednio na DreamHack Masters Spring 2020. Trudno się dziwić, podopieczni Andreya „B1ad3’a” Gorodenskiego są w doskonałej formie. Już na początku 2020 roku zaprezentowali rewelacyjną grę. Zajęli drugie miejsce na ICE Challenge 2020 w Londynie, następnie to samo miejsce zajęli podczas BLAST Premier: Spring 2020, również w stolicy Anglii. 

Bardzo dobrze Natus Vincere zaprezentowało się w Katowicach na Intel Extreme Masters, gdzie w wielkim finale pokonali francuskie G2 Esports 3:0.

W ESL Pro League Season 11 grali także bardzo dobrze do pewnego momentu, bowiem w drugiej rundzie fazy grupowej w ostatniej kolejce przegrali ze zwycięzcami, szwedzkim Fnatic, zajmując w rezultacie 4 miejsce. 

Heroic, w duńskiej formacji nie było tak rewelacyjnie jak w ukraińskiej. Najpierw Duńczycy mieli ze swoim składem przenieść się do chińskiej organizacji FunPlus Phoenix w czasie amerykańskiego turnieju FLASHPOINT Season 1. Jednak sam skład pozostał dalej w Heroic, bowiem jeden z zawodników, Patrick „es3tag” Hansen od lipca 2020 będzie reprezentował Astralis, więc wszystko wróciło do Danii. Heroic także nie ma trenera, którym był Frederik „LOMME” Nielsen, a do duńskiego składu dołączył René „TeSeS” Madsen wcześniej zawodnik innej, duńskiej formacji – Copenhagen Flames, a także OpTic Gaming. 

Zapraszamy również do przeczytania tekstu o DreamHack Masters Spring 2020


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments